با حضور دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه و جمعی دیگر از معاونین و مدیران دانشگاه محوطه بهسازی شده دانشکده معماری، شهرسازی و هنر دانشگاه ارومیه به بهره برداری رسید. 

دکتر عبدی سرای مدیرامور پشتیبانی دانشگاه ارومیه در این آیین گفت: عملیات بهسازی و اصلاح ساختاری محوطه اطراف دانشکده معماری، شهرسازی و هنر از آذر ماه سال 99  همزمان با سایر اقدامات گسترده مدیریت امور پشتیبانی در در سطح دانشگاه آغاز شد و با همت نیروی های بخش های مختلف پشتیبانی این محوطه امروز آماده بهره برداری است. 

وی افزود: اصلاحات هندسی خیابانها، پله ها، محل های عبور ، جمع آوری نخاله های ساختمانی، درختکاری،‌ چمن کاری و گل کاری، رنگ آمیزی، نصب چراغ های مختلف، اصلاح سیستم آب رسانی و بسیاری کارهای دیگر از جمله اقدامات این عملیات بود که خوشبختانه این محوطه را برای استفاده دانشگاهیان به یک محوطه با نشاط همراه با مناظر زیبا تبدیل کرده است. 

دکتر عبدی در پایان گفت: در روزهای آینده خبرهای خوش دیگری ازنتایج حاصله از اقدامات مدیریت امور پشتیبانی به اطلاع دانشگاهیان خواهد رسید.

 

در لینک زیر گزارش تصویری مراحل قبل از شروع و حین انجام عملیات  و در پایان نتایج حاصل این اقدامات و همچنین آیین بهره برداری را مشاهده نمایید. 

                             https://news.urmia.ac.ir/node/5557